Dzisiaj jest: 17.2.2020, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

Regulamin

Przyjmowanie do publikacji ogłoszeń przez Portal ogłoszeń internetowych Anonse4u (w treści Regulaminu zwanego Portalem) odbywa się w oparciu o niniejszy Regulamin
 

 1. Ogłoszenia zamieszczane na Portalu powinny być napisane poprawnie, zgodnie z zasadami pisowni języka polskiego, ogłoszenia w językach obcych mogą być zamieszczone jedynie wraz z załączonym tłumaczeniem na język polski.
 2. W razie stwierdzenia, iż wybrana przez Ogłoszeniodawcę kategoria jest niezgodna z treścią ogłoszenia, Portal zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmiany kategorii.
 3. W przypadku zamieszczenia ogłoszenia, którego treść jest niedozwolona ze względu na obowiązujące przepisy prawa oraz n-etykietę, Portal odmówi opublikowania takiego ogłoszenia, o czym poinformuje Ogłoszeniodawcę.
 4. Portal zastrzega sobie możliwość odmowy publikacji ogłoszenia, które narusza niniejszy regulamin.
 5. Portal nie pośredniczy w transakcjach dokonywanych pomiędzy stronami skojarzonymi przez ogłoszenia opublikowane przez Portal i nie bierze w nich żadnego udziału.
 6. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:
- wiarygodność i treść zamieszczanych ogłoszeń,
- wiarygodność stron skojarzonych przez ogłoszenia opublikowane przez Portal,
- szkody powstałe w wyniku dokonania transakcji pomiędzy stronami skojarzonymi przez ogłoszenia opublikowane przez Portal,
jak również nie angażuje się w żadne spory pomiędzy stronami skojarzonymi przez ogłoszenia opublikowane przez Portal.
 1. Za publikację ogłoszeń zwykłych Portal nie pobiera żadnych opłat, za ogłoszenia wyróżnione i promowane oraz reklamy pobiera opłaty zgodne z zamieszczonym cennikiem.
 2. Wszystkie dane osobowe podawane przez Ogłoszeniodawców są wykorzystywane dla potrzeb realizacji zamówienia i są udostępniane jedynie w zakresie wyraźnie określonym przez Ogłoszeniodawcę (jako kontakt w treści publikowanego ogłoszenia), na co Ogłoszeniodawca niniejszym wyraża zgodę.
 3. Ogłoszeniodawcy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 20.08.1997.(Dz.U. Nr101 poz.926 z 2002roku).
 4. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników i Ogłoszeniodawców – aktualna wersja regulaminu jest dostępna na stronie internetowej Portalu w zakładce „Regulamin” serwisu.
 5. Zamieszczenie ogłoszenia przez Ogłoszeniodawcę na Portalu Anonse4u jest jednoznaczne z tym, iż Ogłoszeniodawca w pełni akceptuje  niniejszy regulamin we wszystkich jego punktach.
 6. Opublikowane na Portalu Anonse4u ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
RZESZOWIAK.INFO nowy lokalny portal ogłoszeń bezpłatnych!