Dzisiaj jest: 5.8.2020, imieniny: Emila, Karoliny, Kary
Ogłoszenie:

Fotowoltaika

dodano: 2020.06.29 ważne do: 2020.09.27 wyświetleń: 161
Szczegóły ogłoszenia:
Zasada działania paneli słonecznych jest prosta. Każdy system fotowoltaiczny musi zostać wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia, które odpowiadają za ochronę paneli fotowoltaicznych i inwerterów przed wystąpieniem niepożądanych zjawisk takich jak przepięcia w obwodach prądu stałego. Przepięcia są w stanie pojawić się w wyniku zwarć lub wyładowań atmosferycznych. Przeciętny układ wyjątkowych zabezpieczeń stosowanych w przypadku instalacji fotowoltaicznych posiada w swoim składzie kilka szczegółów odpowiedzialnych za praktyczne zjawiska, co potwierdzi fotowoltaika. Jest to ochrona przetężeniowa, ochrona przepięciowa, a też wyłączniki nadprądowe, które po największej części chronią inwerter.

Do połączenia konkretnych szczegółów całego systemu fotowoltaicznego używa się odpowiednie złącza w typie MC4. Dodatkowo potrzebne jest przeznaczenie takich detalów jak kable fotowoltaiczne, rozłączniki, konektory, elementy przyłączeniowe stringów i junction boxes. Wykorzystanie słusznego okablowania ma na celu zagwarantowanie wysokiej jakości i trwałości instalacji. Im poprawniejsze okablowanie tym pokaźniejsza jest odporność instalacji na uszkodzenia mechaniczne czy również różnorodne czynniki atmosferyczne.

---------
Fotowoltaika Kraków SunKing | fotowoltaika
ul. Rozdroże 17b
30-333 Kraków
https://sunking.pl
biuro@sunking.pl
tel: 501 381 500
Kontakt
SUNKING
woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
RZESZOWIAK.INFO nowy lokalny portal ogłoszeń bezpłatnych!